•   Nasze Szkolne Minizoo to przede wszystkim akwaria z różnymi gatunkami rybek, żółw wodno-lądowy, koszatniczka i kanarek. Opiekę nad rybkami i żółwiem sprawują dzieci uczęszczające na zajęcia kółka akwarystycznego prowadzonego przez p. Zuzannę Dubiel. Natomiast o kanarka i koszatniczkę dba p. Barbara Markiewicz.

Pokarm naszym pupilom zapewnia firma Tropical, której jesteśmy bardzo wdzięczni za kilkuletnią pomoc w tym zakresie. Opieka nad zwierzętami sprawia dzieciom radość, a jednocześnie uczy odpowiedzialności.

Działalność kółka integruje uczniów i pozwala poprzez doświadczenie zdobywać wiedzę o otaczającej nas przyrodzie. Obecność tych zwierzątek w naszej szkole daje dzieciom, zwłaszcza przedszkolakom wiele radości.