• PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

• 19.11.2023 20:11
      • .

Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka  w naszym przedszkolu miała miejsce 17 listopada . Przez ostatnie dni wszystkie Maleństwa przygotowywały się do tego wydarzenia. Trzeba przecież udowodnić, że jest się już prawdziwym przedszkolakiem.  W wierszu, tańcu i piosence dzieci pokazały jak w przedszkolu bawią się, uczą, poznają świat. Po części artystycznej nastąpiło uroczyste przyrzeczenie. W obecności rodziców dzieci obiecały , że będą zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pań i pomagać kolegom, być bardzo dzielnym.Symbolem przyjęcia w poczet przedszkolaków było uroczyste pasowanie każdego dziecka przez  Pana Dyrektora Pawła Przetacznika. Dla każdego dziecka to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci  otrzymałypamiątkowy dyplom i drobne upominki, a Pan Dyrektor ofiarował przedszkolakom piękne kolorowe książeczki.Poczęstunek przygotowany przez rodziców smakował wszystkim wybornie.

Był to dzień pełen emocji i miłych wrażeń, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.